FB Miejscovi

View on Facebook

3 months ago

Grażyna Fus

Hej witam

W dniu 3 listopada b. r. w okolicach boiska szkolnego na ul. St. Kostki został znaleziony malutki kotek/kotka. Jest prześliczny, bardzo ufny i przyjacielski. Na pewno ma właściciela, któremu będzie go/jej brak. Właściciela lub osoby znające właściciela proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam Grażyna.
...

View on Facebook

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na arcyciekawe i na czasie spotkanie! ...

View on Facebook

Bardziej szczegółowa mapka jak może przebiegać jedna z 4 wersji Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej www.facebook.com/obserwatortarczynski/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARADhNS6XwQzdAX7THKO9uyQALn1zz684kz6...

W tej wersji obwodnica będzie przebiegać na północ od Złotokłosu przez pola pomiędzy Runowem i Głoskowem i ta koncepcja jest zgodna ze Studium Układu Komunikacyjnego dla gminy Piaseczno opracowanego w 2008r. przez firmę ARUP (strona 142 bip.piaseczno.eu/artykuly/209/studium-ukladu-komunikacyjnego ) planującym podobny przebieg trasy i most na Jeziorce na wysokości Bogatek (należy pamiętać, że proponowany przebieg trasy to korytarz 5 km więc końcowy projekt może przesuwać drogę bliżej lub dalej od Złotokłosu przy czym obwodnica będzie zapewne wykorzystawać w jakiś sposób węzły S7 w Złotokłosie lub Antoninowie)
...

View on Facebook