List intencyjny w sprawie budowy parku rozrywki podpisany – http://www.grodzisk.pl

Spółka Last Palm rozważa lokalizację budowy aquaparku w Grodzisku Mazowieckim. Na nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej, jaka odbyła się 13 maja podpisany został list intencyjny w tej sprawie. Oznacza to, że samorząd wspiera inwestycję na tym terenie.

….

Spółka Last Palm rozważa budowę aquaparku na terenie Grodziska Mazowieckiego. 13 maja podpisany został list intencyjny w tej sprawie.

-Park rozrywki na terenie Grodziska Mazowieckiego to bardzo dobry pomysł, szansa na dalszy rozwój. Jesteśmy gminą przyjazną inwestorom. Jesteśmy też przekonani ,że jest to inwestycja która spowodowałaby zwiększenie dochodów gminy i ożywiłaby rejon- mówił burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grzegorz Benedykciński. List intencyjny to wyraz aprobaty ze strony samorządu dla inwestora. Z ramienia ratusza sprawę pilotuje sekretarz Jan Pazio. Jan Pazio podczas sesji odczytał radnym list intencyjny, konsultowany z prawnikami. Nim to jednak nastąpiło, przedstawiciel inwestora zaprezentował projekt budowy parku rozrywki. Ma to być unikatowy park tematyczny. Pierwszy w Polsce aquapark o powierzchni około 200 hektarów. Inwestycja, gdyby tutaj powstała dałaby korzyści w postaci między innymi nowych miejsc pracy, od 500 w pierwszym etapie do 2500, kolejny plus to współpraca z lokalnym biznesem, gotowość do wspierania inwestycji infrastrukturalnych i większe dochody dla gminy. J&A Media